In Koncerty

Piątek, 25 stycznia 2019 o 19:30 – 23:55

Zapraszamy na koncert! Zagrają dla Was:

Runika
Zespół z charyzmatycznym damskim wokalem, grający inspirowane folkiem melodie w mocnej, metalowej oprawie. Na scenie łączy mistycyzm z energią czterech żywiołów, przenosząc słuchaczy do czasów epickich bitew, sutych biesiad przy kupalnym ogniu, tajemnic zaklętych w posągach i niezwykłych istot kryjących się w leśnych ostępach.
W lipcu 2018 roku wydał pierwszą płytę „Pradawna moc”.
https://www.facebook.com/Runikaband

Łysa Góra
Platon powiadał, że gdy w dawnych, słowiańskich czasach dusze spadały na ziemię rozpadając się na połowy, jedna z nich rozbiła się o Łysą Górę i rozpadła na części siedem. Setki lat później w roku 2012, w Piasecznie, siedmioro szaleńców założyło zespół. Przypadek? Nie sądzę. Skład zespołu jest wystarczająco duży aby na 15 minut zablokować małą stację benzynową zamawiając kawę, hot-dogi i zastanawiając się jakie wziąć sosy. Muzyka inspirowana wsią, czarujące czarownice, Janusze wieś-metalu, hopsztosy. Hola hola! Słowiańsko, heavy-folkowo i bardzo energetycznie. Koncerty bardzo głośne – żeby nie było że nie ostrzegali. Głosy białe a czasem nawet czarne. Instrumentarium od XIX-wiecznych skrzypiec, przez czarcie kopyto, aż po gumowego kurczaka. Mają prawie wszystko w D (kilka utworów jest w innych tonacjach). Nie zmieścili się na paru scenach (basista musiał grać gdzieś na schodach lub za filarem). Nagrali i wydali do tej pory dwie płyty, które są dostępne na torrentach, co jak wiadomo jest jednoznacznie uznawane w środowisku za sukces.
https://www.facebook.com/LysaGoraZespol/

Derwana
Rock słowiański – pełen tajemnic, nieodkrytych lądów, baśni i
nieznanych jeszcze historii. Podróż do starych i najbardziej
magicznych miejsc. Mocny wokal, bogate instrumentarium, skrzypce, flety, akordeon, niezwyczajne klimaty. Dzikość i natura.
https://www.facebook.com/Derwana.official/

Otwarcie bram: 19:30
Start: 20:00
Bilety: 20/30zł
Do zobaczenia!

Recommended Posts

Leave a Comment